Var olan programınızla entegre çalışan yada tamamen yeni bir ihtiyaca cevap veren masaüstü windows tabanlı özel yazılımları projelendiriyor, hayata geçiriyoruz. Size özel masasütü yazılımları sisteminizin kurulu olduğu platform üzerinde sorunsuz olarak hizmet verecek şekilde geliştiriyoruz. Bu konuda uygun yöntem ve araçları belirleyip sektörel deneyimimizle hızlıca birleştirerek, beklentilerinizi hızlı ve mümkün olan maksimum uyumlu bir yapıda karşılıyoruz. Masaüstü ve Windows Tabanlı özel yazılımlar ile iş akışınızı hızlandırıyor ve kolaylaştırıyoruz.

Günümüz koşullarında yazılım ürünleri, kurumların iş akış yönetimi, raporlama, planlama ve verimlilik açısından en önemli araçlarından biri haline gelmiştir. Amaçladığınız çözüme doğrudan ulaşabileceğiniz ve kurumunuzunYazilim firmaları irmak yazilim istanbul karlılığını arttırabileceğiniz en doğru ve en etkili yol firmanızın yapısına uygun yazılım uygulamalarının kullanılması yada geliştirilmesidir. Buna ek olarak iyi tasarlanmış bir yazılım alt yapısı firmanızın dışarıdan görülen imajınıda artı yönde etkileyecektir. Irmak Yazılım olarak biz, yazılımların kurumlar için ne kadar can alıcı bir ihtiyaç olduğunun farkındalığıyla konuya son derece ciddi ve dikkatli yaklaşmaktayız. Konusunda uzman ekibimizle, müşterilerimizin yazılım konusunda tüm ihtiyaçlarını profesyonel bir süreç yönetimi içerisinde etkin bir şekilde karşılamaktayız.Bu sayede şirketinizin verimliliğini artırıp iş akışını daha kolay ve daha kontrol edilebilir hale getirebilmenizde size yardımcı oluyoruz.Rekabet koşulları içerisinde mevcut müşteri potansiyelini korumak ve hatta daha da artırmak, müşterilerinizi, çalışanlarınızı, ve de üst yönetimi hem hizmet kalitesi hem de finansal olarak memnun edebilmek, Bir yandan gelir artırıcı faaliyetlerde bulunurken bir yandan da maliyetleri kontrol edebilmek, Yoğun iş hacimlerinde bilinçli veya bilinçsizce yapılabilecek hatalardan dolayı oluşabilecek kayıpları engellemek, size sunacağımız bu profesyonel yardımla daha kolay olacaktır.

Masaüstü yazılımlar,  son kullanıcının makinesi üzerinde çalıştırılan, gereken tüm sistem kaynaklarını son kullanıcı makinesindeki işletim sisteminden alan yazılımlardır. Masaüstü yazılımlara, tüm işletmeler ihtiyaç duyabilir. Küçük ve orta ölçekli firmaların kullanacağı temel hesap-stok uygulamaları için yazılabildikleri gibi büyük çaplı firmalarda aynı zaman diliminde milyonlarca kullanıcının bağlı olduğu sistemler için de yazılabilirler.

Masaüstü yazılımlar  milyonlarca veriyi yönetir. Kullanıcıya, uygulama geliştiriciye ve yöneticiye tam hâkimiyet sağlayan uygulamalardır. İş gücünü en aza indirir, verilerinizi güvenli şekilde depolarlar. Analiz ve raporlama kolaylığı sağlarlar. Web tabanlı yazılımlara göre daha hızlı ve seridirler. Kapalı devre olarak çalışırlar. Verilerinizi kendi bilgisayarınızda saklamanızı sağladıkları gibi dilediğinizde bu bilgileri diğer personellerle de paylaşmanızı sağlarlar. Masaüstü yazılımlar, bilgi teknolojileri yöneticilerinin vazgeçilmezlerindendir. Çünkü iş akışını daha iyi yönetir, zamanı daha iyi kullandırır ve hataları en az seviyeye indirirler.

Hazır paket yazılımlar çoğu zaman işinizi görmez. Çünkü tam anlamıyla istediğiniz uygulamalar değildirler. Size özel kurumsal işyeri takibi, stok takibi, iş kontrolü ve buna benzer çözümleri ancak masaüstü yazılımlar  yardımıyla elde edebilirsiniz.*Irmak Yazılım Masaüstü ve Windows Tabanlı Özel Yazılım Çözümleri, masaüstü, windows, özel, yazılım, uzman, mühendis, şirket, firma, istanbul, telefon.

Biz müşterilerimizle yaptığımız görüşmeler sonucunda maksimum verim alınabilecek masaüstü yazılımlar  için proje planı çıkarırız. Bu proje planı istediğiniz programın çözümünün hangi teknolojileri kullanarak ne kadar bir süre içerisinde tamamlanabileceği gibi detaylı bilgilerden oluşur. Masaüstü yazılımların  başlangıç esnasından bitimine kadar geçen sürede müşterimiz ile ortak çalışırız. Çünkü asıl kullanıcı müşterimizdir, ürünün her aşamasından müşterimizin haberdar olması sayesinde istediğimiz sonuca varırız. Basit veya zor yönetim ihtiyaçlarınızı karşılayacak her türlü yazılımı birlikte geliştirerek karlılığınızın ve rekabet gücünüzün artmasını sağlarız.

Alanında eğitim almış profesyonel ekibimizle iş gücünüzü arttıracak en iyi çözümü buluruz. İhtiyaç duyduğunuz masaüstü yazılımları  sisteminiz üzerinde sorunsuz olarak çalışacak şekilde geliştiririz. En uygun yöntem ve araçları belirleyip, tecrübemizle birleştirerek, beklentilerinize en üst düzeyde cevap veren çözümler üretiriz. İş yükünüzü hafifletmek istemez misiniz? Irmak Yazılım'ı arayın, işlerinizi kolaylaştırın!

 

 

Özel Yazılım Nedir?