Analiz, Yazılım Geliştirme, Test, Sonuç : Özel Yazılım Projeleri!

Kurumsal Firmalara; Masaüstü, Web, İntranet, Extranet ve Mobil Özel Yazılımlar Geliştiriyoruz!

Var olan programınızla entegre çalışan yada tamamen yeni bir ihtiyaca cevap veren özel yazılımları projelendiriyor, hayata geçiriyoruz. Size özel uygulamaları sisteminizin kurulu olduğu platform üzerinde sorunsuz olarak hizmet verecek şekilde geliştiriyoruz. Bu konuda uygun yöntem ve araçları belirleyip sektörel deneyimimizle hızlıca birleştirerek, beklentilerinizi hızlı ve mümkün olan maksimum uyumlu bir yapıda karşılıyoruz. *Irmak Yazılım Tic.Ltd.Şti: Özel Yazılım, Firma, Şirket, Uzman, Mühendis, Web, Tasarım, Uygulama, Masasütü, Windows, Mobil, Android, Ios, Iphone, Yerel Ağ


Aşağıdaki ana başlıklar altında, özel yazılım çözümleri ve proje danışmanlık hizmetleri sunmaktayız;

 • Özel sektörel yazılımlar
 • Masaüstü-Windows Tabanlı özel yazılım projeleri
 • Intranet ve Extranet (Şirket İçi, Şirketler Arası) özel yazılım projeleri
 • Web tabanlı (Internet) özel yazılım uygulamaları, Web tasarım
 • Mobil ve Akıllı Cihazlar için (IPHONE, Ios, Android) özel aplikasyonlar

Katkılarımız
Irmak Yazılım Ticaret Ltd.Şti, paydaşlarımızın ihtiyaç duydukları özel yazılımların hazırlanması konusunda  hizmet vermektedir. Irmak Yazılım, bilgi birikimi ve deneyimi ile firmanız için gerekli olan en stabil yazılımları üretmektedir. Profesyonel Yazılım uzmanları ve mühendisleri ile Teknolojik gelişmelere uygun, firmaların istek ve talepleri doğrultusunda sektörel, özel yazılımlar geliştirmekte ve firmalara özel proje danışmanlık hizmetleri sunmaktayız. Geliştirilen projelere eğitim ve destek hizmetlerini de birlikte yürütmekteyiz. Analiz, Yazılım Geliştirme, Test, Sonuç : Özel Yazılım Projeleri!

Neden Özel Yazılım ?
Her kuruluşun kendine özgü işleyişi ve ihtiyaçları vardır. Bu işleyiş farklılıkları firmaların alışkanlıklarından veözel yazılım firmaları şirketleri istanbul hedeflerinden dolayı hepsinde farklılık gösterir. Maksimum başarıyı elde etmek için kuruluşun hedeflerine en uygun yöntemi bulmak gerekir.Bundan dolayıdır ki işleyişi kolaylaştırmak ve rutin hale getirmek için bir araca gereksinim vardır. Genellikle araç olarak bilişim ortamı ve yazılımlar kullanılır. Standart üretilmiş yazılımlar firmanın işleyişine ve ihtiyaçlarına yeterli gelmeyebilir veya karşılık bulmayabilir. Öyleyse, firmalara fayda sağlayacak, bütün bu alışkanlıkları ve hedeflerini karşılayacak kendine özgü özel yazılımlara sahip olması gerekir.Özel uygulama yazılımları İçinde bulunduğumuz bu dönemde, dünya üzerinde çok kullanılmakta olan ürün tanıtımı ve bayi uygulama yazılımları, ülkemizde de kıymet bulmaktadır. Özel uygulama yazılımları günümüz dünyasında artık bir zorunluluk olmuştur.Şirketlerin yazılım ihtiyaçları gün geçtikçe artmaktadır. Şirketler geliştikçe kullandıkları yazılımlar da çeşitlenmektedir. Her departmanın ihtiyacına cevap verebilen bir yazılımı tek bir yazılım üreticisinden sağlamak pratikte mümkün olmamaktadır.Bu sebepten değişik yazılımların iş akışlarının ve veri akışlarının entegre olma ihtiyacı kaçınılmazdır. İnternet sitenizin üyelerinin müşteri ilişkileri yazılımınıza entegre olması, insan kaynakları yazılımınzın muhasebe yazılımınız ile entegrasyonu, teknik servis yönetim yazılımızın ERP yazılımınıza entegrasyonu gibi problemlere çözüm getirebilmek şirketlere iş gücünden ve enerjiden tasarruf dolayısıyla karlılık getirmektedir.İhtiyaçlarınızı doğru şekilde analiz ederek, etkili çözümlerin bulunması ve teknik çözümlerin uygulanması bizim uzmanlık alanımızdır.
Şirketinize Özel Yazılım Çözümleri ..
Her Sektördeki şirketin ihtiyaçları farklıdır. Paket program olarak ortaya sürülen yazılımların ihtiyaçları tam olarak karşılaması beklenemez. Sizin beklenti ve ihtiyaçlarınıza göre özel yazılımlar üretiyoruz. Bunun için gerekli analizleri yaparak, iş akışlarını planlıyor, tasarlıyor ve çözüme kavuşturuyoruz. Böylece sizin programa uyum sağlamanızı değil, programın sizin taleplerinize uymasını sağlıyoruz. Özel yazılımın avantajlarından bazıları; Geliştirilmeye herzaman açık olması.
Etkin ve sürekli teknik destek sağlanabilmesi.
Paket yazılımlara göre Fiyat-Performans avantaj sağlamaktadır.
En yeni ve ihtiyaçlarınıza en uygun olabilecek teknolojinin kullanılması.
Kurumunuzun ihtiyaçlarına göre ölçeklenebilir olması.

Geliştirilen Yazılım ve Sunulan Proje Hizmetleri İle Öncelikli Hedefimiz;

 • Sektörün gelişmesi ve kalkınması
 • Performans ve verimliliğin artırılması
 • Kontrol ve denetim mekanizmalarının güçlenmesi
 • Kaliteden taviz vermeden, iş gücü ve maliyeti azaltmaktır.

Ayrıca firmaların talep ve istekleri doğrultusunda, grafik tasarım ve web tasarım hizmetleri de sunmaktayız. Özel yazılım ve proje hizmetlerinin teslim süreleri ve maliyeti; uzman kadromuzun yaptığı analiz çalışmaları sonunda belirlenmektedir. Geliştirilen yazılımlarda teslim süreleri ve maliyet hesaplamaları; “İş =Personel Sayısı x Personel Maliyeti x İş günü” ölçütlerine göre tekliflere yansıtılmaktadır. Geliştirilen her yazılım veya proje 4 aşamada değerlendirilecektir. Bu aşamalar anlaşma gereği aksi belirtilmedikçe,aşağıdaki gibi olacaktır.

 • Proje süresi içerisinde belirlenen, ilk genel değerlendirme toplantısı
 • Proje süresi içinde belirlenen, genel proje teslimatı
 • Projenin tamamının teslimatı ve proje test çalışmaları
 • Proje eğitim ve destek çalışmalarıdır.

Proje Geliştirme ve Danışmanlık Yol Haritamız :

 • Proje anlaşma koşulları, yazılı bir sözleşme ile teyit altına alınacaktır.
 • Proje maliyetinin belirlenen yüzde oranında peşinatı alınacaktır.
 • Sözleşmede proje ödemelerin takvimi yer alacaktır.
 • Sözleşmede projenin teslimat planı yer alacaktır.

Özel Yazılım Nedir?